ضرورت توليد خلاقيت و استفاده از شيوه‌هاي نوين براي توسعه شهر

  شهردار قزوین تاکید کرد:
ضرورت توليد خلاقيت و استفاده از شيوه‌هاي نوين براي توسعه شهر
شهردار قزوين گفت: توليد خلاقيت و استفاده از شيوه‌هاي نوين براي توسعه شهر يک امر ضروري است چراکه ديگر با شيوه‌هاي سنتي نمي‌توان شهر را اداره کرد.
 

به گزارش روابط عمومی کانون معماران ایران؛ نصرتي در هفتمين جلسه هم انديشي با مديران و کارشناسان شهرداري قزوين با محوريت موضوع حذف موازي کاري ها در مجموعه شهري افزود: توليد خلاقيت و استفاده از شيوه‌هاي نوين براي توسعه شهر يکي از اهداف برگزاري جلسات هم‌انديشي است که بايد با کمک مديران و کارشناسان اين مهم تحقق پيدا کند.

وي با بيان اينکه برگزاري اين نشست هم‌انديشي در شهرداري قزوين به اين شيوه در کشور نداريم، گفت: برگزاري اين نشست هم‌انديشي براي مجموعه مديريت شهري ارزشمند است و بايد از برگزاري اين جلسات بيشترين بهره‌‌برداري را کرد.

نصرتي به پويايي و احساس تعلق کارکنان تاکيد و بيان کرد: با مشارکت و همکاري مي‌توان کارهاي بزرگي در شهر انجام داد.

اين مقام مسئول بيان کرد: خيلي از افراد در خارج از گود عمل، حرف مي‌زنند و پيشنهاد مي‌دهند اما در عمل اينطور نيستند و مهم است که افراد در هر شرايطي به حرف‌هاي خود عمل کنند.

وي ادامه داد: براي اداره شهر بايد بتوانيم از تجربيات ساير شهرهاي موفق در اداره شهر بهره ببريم و پيشنهادات برتر را اجرايي کنيم.

نصرتي گفت: همه بايد در اداره شهر مسوول باشيم و با صداقت به شهروندان خدمت کنيم.

شهردار قزوين بيان کرد: اموال شهروندان در دست ما امانت است و بايد امانتداران خوبي باشيم.

اين مقام مسئول بيان کرد: بايد هميشه آماده ارائه خدمات به شهروندان باشيم و به ارباب رجوع احترام بگذاريم.

شهردار قزوين گفت: براي موفقيت در شهرداري و خدمات رساني بهتر به شهروندان بايد کارکنان با اتحاد و همدلي در کنار هم قرار گيرند و پيشنهاداتي که موجب تسريع در ارائه خدمات مي‌شود بايد سريع‌تر عملياتي شود.

وي بيان کرد: اگر بخواهيم در سيستم شهرداري موفق عمل کنيم بايد به اداره شهر احساس تعلق داشته باشيم و براي پيشبرد اهداف بايد پيشنهادات را به مرحله اجرا برسانيم.

در ادامه علي‌رضا خزائلي، معاون طرح و برنامه شهرداري قزوين گزارش کاري از روند نظام پيشنهادات شهرداري قزوين ارائه کرد.
انتهای پیام/ع
تاریخ: یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴
منبع:روابط عمومی کانون معماران ایران
برچسب ها:حذف موازی کاری,تولید خلاقیت, احساس تعلق کارکنان
 

ارسال نظر
نام:  
ایمیل:    
نظر:  
برای درج نظرخود لطفا لاگین نمایید